k2FtbBdWr1

Представників об’єднаних територіальних громад навчали формувати бюджети на наступний рік

1

У вівторок, 6 жовтня, у Головному управлінні Державної фіскальної служби у Львівській області відбувся навчально-практичний семінар щодо формування об’єднаними територіальними громадами відповідних бюджетів на 2016 рік.

У семінарі взяли участь перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, начальник ГУ ДФС України у Львівській області Ігор Кондро, головні бухгалтери сільських, селищних та міських рад, що об’єднуються, керівники департаментів ЛОДА та представники Офісу реформ у Львівській області.

Як зазначив під час виступу перший заступник голови ОДА Ростислав Замлинський, об’єднані територіальні громади повинні тісно співпрацювати з Офісом реформ, який створено у Львівській області, і при необхідності усі проблемні питання відпрацьовувати в робочому режимі.

“Ми зібралися для того, щоб почути ваші запитання, спробувати роз’яснити громадам, як жити після добровільного об’єднання, – підкреслив Ростислав Замлинський. – На сьогодні найвадливіше питання – це формування бюджетів та організація роботи об’єднаної територіальної громади”. Ростислав Замлинський також поінформував, що найближчим часом відбудеться зустріч з представниками управління юстиції, на якій буде покроково роз’яснено процедуру реєстрації нової територіальної громади.

Учасників семінару цікавили питання формування дохідної та видаткової частини бюджету, функціонування закладів освіти та охорони здоров’я в новостворених громадах, надання необхідних соціальних послуг мешканцям Львівщини.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: