k2FtbBdWr1

Представників ОСББ навчали енергоефективності

1

Цими днями, у м. Трускавець відбувся семінар на тему «Можливості впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках» за участі представників департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації, керівництва Трускавецької міської ради та представників International Finance Corporation (IFC) «Енергоефективність у житловому секторі України».

Учасники поділилися практичним досвідом впровадження основ енергоефективності у багатоквартирному будинку, назвали джерела фінансування енергоефективних проектів представники International Finance Corporation (IFC) «Енергоефективність у житловому секторі України» за участі громадської спілки «Асоціація ОСББ «Новояворівськ» та голів ОСББ м. Трускавця.

З метою підтримки створення та функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) в містах та районах області впродовж поточного року будуть проводитися різного плану навчання, консультації та семінари.

Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації запрошує до співпраці активні громадські організації та асоціації, що зацікавленні в ефективності створенні ОСББ, а також підвищенні рівня управління житловим фондом шляхом формування конкурентного середовища на ринку комунальних послуг. Просимо звертатись за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 6 (3-й поверх),
тел.: 261 30 38.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Запрошуємо громадськість долучитись до формування програми Польща-Білорусь-Україна 2014-2020
Відбулася нарада по питанні розроблення та оновлення генеральних планів населених пунктів Старояричі...
Засіданні обласної комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт
У Франковому університеті стартувала конференція "Україна в умовах трансформації міжнародної си...
Освітян Львівщини відзначили державними нагородами з нагоди професійного свята
Кошти ДФРР профінансували в повному обсязі