k2FtbBdWr1

Представників ОТГ на Львівщині навчали кадрового менеджменту

1

22 листопада за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації у межах реалізації проекту «Загрози та ризики забезпечення формування кадрового потенціалу об’єднаних територіальних громад» провели семінар з питань формування кадрового потенціалу. Навчання проводили на базі Давидівської об’єднаної територіальної громади, учасниками стали представники ОТГ Львівщини.

На семінарі презентували основні шляхи виявлення та уникнення ключових загроз формування кадрового потенціалу громади, а також розглянули питання формування ефективного менеджменту органів місцевого самоврядування, фінансової спроможності громади як запоруки успішного розвитку кадрового потенціалу територій.

Відтак, такі заходи забезпечать фахове зростання управлінського персоналу ОТГ, налагодження партнерських відносин між громадами, окреслення і реалізація спільних проектів.

Проект проводила громадська організація Академічний простір,один із переможців конкурсу у межах Регіональної програми сприяння розвитку Інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки у 2017 році.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівській галереї мистецтв – 120 тис грн, професійному училищу №34 м. Стрия – 600 тис грн
Майже 400 ув’язнених працюватимуть на виробничих лініях компанії «Fujikura»
«Різдвяна свічечка»: пластуни Львівщини запрошують колядувати разом
У 2017 році Львівщину представили на 5 міжнародних виставках
На Львівщині відбулась мандрівка патріотичним шляхом «До бункеру Головного осередку пропаганди ОУН і...
Для виробників продукції аквакультури Львівщини провели семінар