k2FtbBdWr1

Представників ОТГ на Львівщині навчали кадрового менеджменту

1

22 листопада за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації у межах реалізації проекту «Загрози та ризики забезпечення формування кадрового потенціалу об’єднаних територіальних громад» провели семінар з питань формування кадрового потенціалу. Навчання проводили на базі Давидівської об’єднаної територіальної громади, учасниками стали представники ОТГ Львівщини.

На семінарі презентували основні шляхи виявлення та уникнення ключових загроз формування кадрового потенціалу громади, а також розглянули питання формування ефективного менеджменту органів місцевого самоврядування, фінансової спроможності громади як запоруки успішного розвитку кадрового потенціалу територій.

Відтак, такі заходи забезпечать фахове зростання управлінського персоналу ОТГ, налагодження партнерських відносин між громадами, окреслення і реалізація спільних проектів.

Проект проводила громадська організація Академічний простір,один із переможців конкурсу у межах Регіональної програми сприяння розвитку Інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки у 2017 році.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

МОУ наголосило на тому, що жоден з підрозділів української армії не використовує нацистську символік...
Львівщина стане активним учасником програм Євросоюзу із боротьби з корупцією, підприємництва та вищо...
Етнофестиваль гостинності: райони області обмінюються мистецькими програмами
Голова Львівської ОДА Олег Синютка – лауреат загальнонаціональної програми "Людина року 2017&qu...
З 1 квітня розпочинається процес реформування первинної медичної допомоги
Наступного тижня відбудеться земельний аукціон з продажу права оренди земельних ділянок