k2FtbBdWr1

Представників ОТГ на Львівщині навчали кадрового менеджменту

1

22 листопада за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації у межах реалізації проекту «Загрози та ризики забезпечення формування кадрового потенціалу об’єднаних територіальних громад» провели семінар з питань формування кадрового потенціалу. Навчання проводили на базі Давидівської об’єднаної територіальної громади, учасниками стали представники ОТГ Львівщини.

На семінарі презентували основні шляхи виявлення та уникнення ключових загроз формування кадрового потенціалу громади, а також розглянули питання формування ефективного менеджменту органів місцевого самоврядування, фінансової спроможності громади як запоруки успішного розвитку кадрового потенціалу територій.

Відтак, такі заходи забезпечать фахове зростання управлінського персоналу ОТГ, налагодження партнерських відносин між громадами, окреслення і реалізація спільних проектів.

Проект проводила громадська організація Академічний простір,один із переможців конкурсу у межах Регіональної програми сприяння розвитку Інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки у 2017 році.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівщину відвідав голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні
На Львівщині розпочалась V науково-практична конференція «Хвороби-сирітки в кардіології»
Торік на Львівщині створили майже три тисячі додаткових місць у садочках
Понад 127 млн гривень – на потреби області
Для аграріїв Львівщини діють програми державної підтримки сільського господарства
На Львівщині розпочався третій модуль у межах проекту «Академія директорів»