k2FtbBdWr1

Представники Львівщини взяли участь у зустрічі в Мінрегіоні

1

19 вересня відбулась зустріч голів громадських рад з т.в.о. Державного секретаря Мінрегіону та головою громадської ради при Мінрегіоні.

В межах заходу голова громадської ради при Мінрегіоні Павло Міхайліді поділився досвідом діяльності громадської ради. Окрім цього, обговорили питання налагодження співпраці рад при обласних та Київській міській держадміністрації.

Також, в межах зустрічі, порушили питання  процедури проведення електронного голосування під час формування громадської ради за участі представників підрозділів з питань взаємодії з громадськістю. Зокрема, дискусію викликало питання електронного голосування під час формування складу громадської ради, яке здійснюється громадянами чи кандидатами до складу громадської ради, у зв’язку з чим було запропоновано створити робочу групу із представників громадських рад щодо напрацювання пропозицій електронного голосування.

Участь у заході взяли голова громадської ради при Львівській ОДА Андрій Болюбаш, перший заступник голови громадської ради Василь Ільків та начальник відділу комунікацій з громадськістю департаменту внутрішньої та інформаційної політики ОДА Христина Швец.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

В області збільшили посівну площу на 7,6 тисяч гектарів
На Львівщині відновлюють електропостачання знеструмлених через негоду населених пунктів
Олег Синютка проінспектував хід реконструкції Собору святого Юра
До Дня пам’яті Магатма Ганді у Львівській ОДА презентували фотовиставку
Президент підписав Закон щодо забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків під час прохо...
2,9 млн грн дотацій скерували фізичним особам за утримання молодняка ВРХ