k2FtbBdWr1

Представники Львівської ОДА взяли участь у засіданні координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва

1

Сьогодні, 16 лютого, у м. Ряшеві, Республіки Польща відбулося IV засідання українсько-польської Міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва. Делегацію Львівської ОДА очолював перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Засідання відбулося під головуванням першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В`ячеслава Негоди та заступника Міністра внутрішніх справ і адміністрації Республіки Польща Ренети Щенх.

Серед присутніх: народний депутат України Андрій Лопушанський, воєвода Підкарпатський Ева Леніарт, перший заступник голови Волинської ОДА Олександр Степанцов, а також представників митної та прикордонної служби, працівники Посольства України в Республіці Польща, керівники профільних департаментів обох країн та інші фахівці.

Під час засідання сторони порушили актуальні питання та перспективи транскордонного співробітництва. Зокрема, значну увагу зосередили на просторовому плануванню, збереженню навколишнього середовища та архітектурних пам’яток, розвитку пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури, виконанню програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020», захисту та взаємодії в умовах надзвичайних ситуацій. Окремо також розглянули стан реалізації Договору між Урядами України та Польщі про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги.

Загалом, учасники засідання заслухали інформацію про роботу чотирьох профільних комісій міжурядової координаційної ради. Результатом дискусій українських та польських фахівців став спільний протокол, який підписали уповноважені представники обох держав.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Юрій Турянський висловив співчуття з приводу смерті українського письменника Євгена Сверстюка
На Миколаївщині визначили переможців обласного спортивно-культурного свята «Козацькі забави»
Експорт товарів на Львівщині збільшився на понад 26 % – департамент економіки Львівської ОДА підбив ...
До кінця року близько 500 амбулаторій нового типу мають запрацювати в українських селах – Президент
В області стартував конкурс на електрифікацію земельних ділянок учасників АТО та ООС
Цьогоріч аграріям області вже спрямували майже 60 млн грн бюджетних коштів