k2FtbBdWr1

Президент доручив головам РДА взяти під особистий контроль питання працевлаштування демобілізованих воїнів.

1

Під час наради з головами районних державних адміністрацій Глава держави повідомив про випадки порушення роботодавцями прав демобілізованих. “За окремими фактами розпочато кримінальні провадження. І так має бути всюди. Жодна, вибачте за різкість,”тилова криса” не має ані юридичного, ані морального права зневажати людей, які проливали кров за Батьківщину і ризикували життям!”, – сказав Президент.

Глава держави наголосив на тому, що такими випадками повинна займатися не лише прокуратура, а й керівники місцевих органів влади.

“Беріть кожного воїна за руку і допомагайте йому знайти роботу! Це – привілейована і найбільш шанована частина суспільства. Таку особливу увагу вони заслужили потом, кров’ю, повсякденним ризиком для життя”, – заявив Петро Порошенко.

Глава держави повідомив, що доручив Уряду підготувати законопроект про посилення відповідальності керівників підприємств за незбереження за працівниками, призваними на військову службу під час мобілізації, місця роботи, посади і виплати заробітку. За словами Президента, відповідний законопроект найближчим часом буде розглянутий у Парламенті.

За матеріалами прес-служби Президента України


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Звіт заступника головного лікаря Кам’янка-Бузької ЦРЛ з медичної частини
У Трускавці запрацювала сучасна твердопаливна котельня
«Завдяки Львівській ОДА закупили 3 нові пересувні мобільні вагові комплекси» - заступник міністра ін...
У Сколівському районі на Львівщині перепоховали вояків Першої світової війни
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ У ФОРМІ АУКЦІОНУ З ПРОДАЖУ ПРАВА ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНК...
Відбувся особистий прийом громадян