k2FtbBdWr1

Президент наголошує на важливості якнайшвидшого розгляду конституційних змін щодо закріплення євроатлантичного курсу України

1

Президент Петро Порошенко наголошує, що доля законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо закріплення європейського та євроатлантичного напрямку розвиту нашої держави нині в руках суддів Конституційного суду. Глава держави висловив думку, що вже найближчим часом Верховна Рада України зможе приступити до розгляду цього законопроекту у першому читанні та ухвалити його в цілому.

«Думаю, що зараз, коли доля законопроекту у ваших руках, ми також зможемо зробити все можливе, щоб найближчим часом ми мали можливість розглянути у першому читанні у Верховній Раді конституційні зміни і на наступній сесії прийняти його в цілому», – сказав Петро Порошенко під час спеціального пленарного засідання Конституційного суду України, під час якого склали присягу новообрані судді КСУ.

За його словами, засідання Верховної Ради, яке відбулося у минулий четвер, дуже приємно всіх вразило. «І це не тільки звернення Президента до Парламенту, і я дякую за конструктивну атмосферу і слова підтримки, які я почув у вищому законодавчому органі нашої держави»,  – зауважив Глава держави.

«Це було надзвичайно важливо, що переконливою, більш ніж конституційною більшістю у 321 голос, коли і народні депутати від коаліції, і абсолютна більшість народних депутатів від опозиції, підтримали включення до порядку денного і направлення до Конституційного суду історичних змін до Конституції, які передбачають абсолютно чіткі завдання для Президента, Парламенту та Уряду щодо роботи з інтеграції України. Маючи на меті повномасштабне членство в Європейському Союзі і в організації Північноатлантичного договору», – підкреслив Петро Порошенко.

Глава держави зазначив: «Хочу окремо наголосити, що це повністю відповідає національним інтересам України і співпадає з волею більшості українського народу».

Він також нагадав, що Парламент оновив склад Центральної виборчої комісії, яка має запрацювати найближчим часом.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині відбудеться Фестиваль пляжних видів спорту та активного відпочинку - «Lviv summer games...
Співпрацю із Європейським банком реконструкції і розвитку на Львівщині скерують у русло розвитку інф...
Стартував конкурс «Населений пункт найкращого благоустрою»
«Форум вдихає нове життя в людей, - Енн Епплбом під час літературного вечора в Оперному театрі
ІТ-сектор як наш пріоритет має відчувати себе захищеним – Президент на Львівщині
Політика децентралізації правильна і своєчасна, - голова Зимноводівської ОТГ Володимир Гутник