k2FtbBdWr1

Президент: Отримання Українською Православною Церквою Томосу про автокефалію викличе величезний підйом національного духу

1

«Я абсолютно переконаний, що рішення про отримання Українською Православною Церквою Томосу про автокефалію викличе величезний підйом українського національного духу. Ми маємо всі відповідально діяти для того, щоб це відбулося», – сказав Президент Петро Порошенко під час участі у програмі «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

Президент наголосив, що у справі підтримки створення Української Помісної Православної Церкви потрібні три речі: «Єдність задля побудови незалежної суверенної Української Держави, ключовим елементом якої є Православна Церква. Друге – рішучість і боротьба за створення цієї Церкви. І третє і найголовніше – молитва до Бога, щоб Господь Бог послав нам і Помісну Церкву, і Божу Благодать».

«Бо коли втрачена віра – точно нічого не буде. А коли ми усі повірили, що це можливо, повірять усі навколо і в усьому світі. Ми дуже близько зараз підійшли до цієї історичної миті», – сказав Петро Порошенко.

При цьому він зауважив, що рішення поки не прийнято. «Так, ми зробили все, що від нас залежить, але треба зробити навіть більше. Бо це не церковне питання. Це не просто державне питання. Це історична подія, коли в Україну за багато сотень років повернеться своя власна Церква», – сказав Президент.

За його словами, «держава нарешті отримає надзвичайно важливий елемент державності, незалежності».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

При Львівській ОДА створять Координаційний центр з інформування громадськості щодо мобілізації та АТ...
Кубок України з футзалу "Фінал чотирьох" уперше виборюватимуть у Львові
Сектор культури райдержадміністрації інформує про діяльність ІНТЕРНЕТ-ЦЕНТРУ, який відкрито в центра...
Володимир Кирилич провів засідання комісії з питань захисту прав дитини
Громадяни, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов'язані задекларувати свої дох...
У Львівському палаці мистецтв презентують виставку "Схід-Захід разом"