k2FtbBdWr1

Президент про першочергові рішення Парламенту – судова реформа та безвізові закони

1

Президент Петро Порошенко в інтерв’ю українським телеканалам зазначив, що очікує найближчим часом від Верховної Ради розгляду змін до Конституції щодо судової реформи, ухвалення законів, необхідних для запровадження Європейським Союзом безвізового режиму, а також коаліційної угоди та складу Кабінету Міністрів.

Зокрема, Глава держави сподівається, що на наступному тижні Парламент розгляне та ухвалить у першому читанні конституційні зміни в частині судової реформи.

“Ніхто далі не збирається миритися з ситуацією, яку ми маємо в судовій системі. Ніхто не дозволить далі мати судову недоторканність та демонструвати абсолютно безвідповідальну поведінку при прийнятті судових рішень”, – наголосив Глава держави. Він нагадав, що нещодавно підписав указ про звільнення чотирьох суддів, включаючи Родіона Кірєєва.

Крім того, за словами Президента, нині готується Указ про звільнення ще 28 суддів, які чинили злочини при ухваленні судових рішень під час Революції Гідності. “За це має бути відповідальність”, – підкреслив Петро Порошенко.

Крім того, Глава держави очікує на обговорення депутатами коаліційної угоди для внесення змін, якщо є така необхідність, щодо складу Уряду. «Не збираюсь в це втручатися. Це є компетенцією парламентської коаліції», – наголосив Петро Порошенко, додавши, що спроба розхитати коаліцію є надзвичайно безвідповідальною поведінкою.

Відповідаючи на питання щодо можливості дострокових виборів Верховної Ради, Президент зазначив, що більшість українців не підтримує цього. Президент нагадав, що за останні півтора роки в Україні відбулося троє виборів.

“У Парламенту величезна кількість роботи. Чим відрізняється реальна парламентська робота та вибори? Вибори – це обіцянки, парламентська робота – їх виконання. Комусь дуже подобається обіцяти, а як тільки з них питаєш – то давайте знову підемо на вибори. Давайте виконувати. На сьогоднішній день моя позиція – і мені приємно, що більшість українців це підтримує – друзі, до роботи”, – резюмував Президент.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: