k2FtbBdWr1

Жінкам Кам’янеччини вручили почесне звання «Мати-героїня»

DSC02843 - Копія

Згідно Указу президента, сьогодні, три матері із Кам’янеччини отримали почесне звання «героїня». Почесні відзнаки вручила заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук та голова райдержадміністрації Володимир Кирилич. В урочистій обстановці вручили високі державні відзнаки «Мати-героїня» та посвідчення до них, квіти та солодощі матерям району, які народили та виховали більше п’яти дітей.

Відтак, за материнську самовідданість і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку присвоїли почесне звання «Мати-героїня» матері п’яти дітей Ганні Ковалик, с. Убині, матері п’яти дітей Іванні Лозі, с. Жовтанці, матері шести дітей Ірині Сенюк, смт Добротвір.

« Щиро вітаю вас від імені голова ОДА Олега Синютки  та від себе особисто з цим почесним званням. Дякую вам та низько вклоняюся. Бажаю вам міцного здоров’я, тепла, любові, благополуччя. Бажаю, щоб ваші діточки здобули високих досягнень, стали справжніми людьми і ви ними гордилися, – звернулася до матерів заступник голови ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.

«Дорогі, любі матері, щасливі діти ростуть лише у дружній родині й під опікою щасливих батьків» – зазначив Володимир Кирилич. – Бажаю вам міцного здоров’я, Божого благословення і мирного неба».

Піснями присутніх привітав народний аматорський жіночий вокальний ансамбль РНД

Пройдуть роки, кожна дитина обере свій шлях. Але її дороги завжди повертатимуться додому, де на неї чекатимуть батьки. Для жінки «мама» найпочесніше звання із усіх можливих. І в цьому криється справжнє жіноче щастя


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: