k2FtbBdWr1

Президент: У світі приходить тверезе розуміння, що Росія є не лише українською проблемою, а загрозою для всього демократичного світу

1

«Надзвичайно важливо, що санкції проти Москви тепер пов’язані не лише з Україною. Це означає, що в світі приходить тверезе розуміння, що Росія — не лише наша проблема. Що Росія є загрозою для усього цивілізованого світу і демократичного світу, яка хоче скористатися принципами і правилами дипломатії, щоб досягти цілей гібридної війни», — заявив Президент Петро Порошенко під час виступу на 15-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES).

Глава держави додав, що політики, які закликають до зняття санкцій, діють не тільки проти України, а й проти всієї трансатлантичної спільноти.

«Російське втручання у виборчі процеси — це не суто українська проблема, як це було років двадцять тому. Хрестовий похід Кремля проти демократії, проти свободи набув характеру світової гібридної війни. Дуже добре, що ми зараз координуємо свої зусилля із західними партнерами для вироблення надійного механізму попередження стороннього втручання у виборчий процес», — зазначив Президент. Він процитував слова Джареда Коена про те, що найкращий спосіб захистити Вільний Світ — це захисти Україну.

«Минулої суботи уряд Данії представив план протидії російському втручанню у виборчий процес. Президент Макрон прямо заявив, що Путін хоче розвалити Євросоюз. Президент Трамп підписав позавчора указ, що дозволяє застосовувати санкцій проти іноземців за втручання у виборчий процес», — нагадав Глава держави.

Президент зауважив, що постійно необхідно звіряти годинники з тим, що впроваджено у відповідь на втручання у вибори чи на хімічну атаку в Солсбері.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Інтерв'ю голови Львівської ОДА Олега Синютки журналу «Ria-Львів»
Львівщина активізує співпрацю із Латвією у туристичній та економічній сфері
На Львівщині високий рівень пожежної небезпеки: мешканців області закликають не провокувати пожежі
На Львівщині розробили проект Програми розвитку гірських територій
Понад мільярд гривень єдиного податку надійшло з фізичних осіб від платників Львівщини
На Львівщині розвиватимуть інклюзивний спорт та відкриватимуть нові спортивні об'єкти