k2FtbBdWr1

Президент випробував новий БТР «Дозор», виготовлений на Львівському бронетанковому заводі

32150_1422697937_260x196_3_0

Президент Петро Порошенко оглянув та випробував на ходу перший екземпляр нового сучасного БТР «Дозор», виготовлений на Львівському бронетанковому заводі Державного концерну «Укроборонпром».

Бойова машина призначена для транспортування особового складу, перевезення вантажів і установок різного озброєння легкого типу, засобів зв’язку та спеціального обладнання в умовах бойових дій. Передбачена можливість комплектації базової моделі у залежності від потреб:  машина загального призначення, бронеавтомобіль, бронетранспортер, машина радіаційної і хімічної розвідки, командирська машина, розвідувально-дозорна машина, машина десанту, самохідний противотанково-ракетний комплекс, машина вогневої підтримки (120-мм самохідний міномет), медичний та поліцейський автомобіль.

«Дозор» – бронемашина українського виробництва за виключенням деяких комплектуючих (дизельного двигуна). Машина має підвищений ступінь захисту від куль калібру 7,62 та більших елементів, мін. Вона також оснащена приладами спостереження та супутниковою системою навігації. Потужність машини — 197 кінських сил, що дозволяє розвивати швидкість до 105 км/год. Об’єм бака — 300 літрів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: