k2FtbBdWr1

Президент закликав СКУ продовжувати протистояти спробам Росії добитися зняття санкцій за незаконну анексію Криму і окупацію Донбасу

1

Президент Петро Порошенко високо оцінив зусилля Світового конгресу українців із донесення до міжнародної спільноти правдивої інформації про агресивні дії Росії проти України – окупацію частини Донецької та Луганської областей, анексію Кримського півострова

«Я високо оцінюю зусилля Світового конгресу українців у доведенні до світової громадськості правдивої інформації про війну, яку Росія розв’язала проти України. Про політв’язнів, про утиски прав і свобод людини, про утиски українських громадян і в незаконно анексованому Криму, і на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей», – сказав Петро Порошенко.

«Я вдячний вам і закликаю ще енергійніше продовжувати цю роботу, протистояти спробам Росії добитися зняття з неї санкцій за незаконну анексію Криму і агресію на сході нашої держави», – звернувся Президент до учасників конгресу.

«Але, нарешті, весь світ уже навчився вимовляти, що це в жодному разі не конфлікт на сході України, а це – агресія Росії проти суверенної, демократичної, вільної і незалежної України. І це ніякі не «зелені чоловічки» в Криму, а це – незаконна анексія Російською Федерацією українського Криму», – зазначив Глава держави.

Президент також закликав пам’ятати і підтримувати українську громаду в Росії: «Давайте згадаємо про українську громаду в Росії, яка є частиною СКУ. Я закликаю у різний спосіб підтримувати її. В Росії тепер дуже нелегко бути українцем. Може найскладніше, ніж будь-де».

«І кожен українець, який вивішує український прапор, який співає український гімн, який роз’яснює росіянам чий Крим, потребує нашого захисту і нашої підтримки», – зазначив Глава держави.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Ірина Сех просить Арсена Авакова переглянути кандидатуру на посаду в.о. начальника УБОЗу області
До уваги водіїв: очікується ускладнення погодних умов
Триває конкурс по відшкодуванню відсотків за кредитами на власний бізнес для учасників АТО
«Вінок пам’яті»: на Львівщині вшанують жертв війни
На Львівщині порушили питання розвитку олімпійських видів спорту та інфраструктури
На Львівщині тривають роботи з відновлення електропостачання у знеструмлених внаслідок негоди населе...