k2FtbBdWr1

Президент запровадив тимчасовий безвізовий режим для громадян Китаю, які в’їжджають в Україну з туристичною метою

_1595948557_613x321.75120385233_3_0

Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 295/2020 «Про тимчасове запровадження безвізового режиму для громадян Китайської Народної Республіки, які в’їжджають в Україну з туристичною метою».

Указ підписано з метою розвитку дружніх відносин між Україною та КНР, а також активізації двосторонньої співпраці у сфері туризму.

Відповідно до документа, на період з 1 серпня 2020 року до 31 січня 2021 року запроваджується безвізовий режим в’їзду в Україну та транзитного проїзду через територію України для громадян Китайської Народної Республіки, які в’їжджають з туристичною метою, якщо термін їхнього перебування в Україні не перевищує 30 днів протягом 180 днів. Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, що 24 липня відбулась онлайн-конференція щодо розвитку гуманітарно-туристичної співпраці між Львівською областю та провінцією Сичуань Китайської Народної Республіки.

Під час зустрічі піднімали питання співпраці в різних сферах: освітній, економічній, особливу увагу приділили туристичній галузі. Обговорювали проведення онлайн-навчання для туроператорів та екскурсоводів Львівщини щодо особливостей прийому туристів з Китайської Народної Республіки, розглядали пропозиції покращення логістики між країнами за допомогою відкриття прямого авіасполучення, а також проведення промоційного туру Львівщиною для представників туристичного бізнесу провінції Сичуань у 2021 році.

«Львівська обласна державна адміністрація виступала з ініціативою візової лібералізації під час наради Президента України Володимира Зеленського з питань розвитку медичного та оздоровчого туризму у Трускавці ще в серпні 2019 року.  Зважаючи на нові протоколи організації туристичних послуг у зв’язку із кризою, що спричинив коронавірус,  ми  працюємо  над відновленням комунікацій та залученням іноземних туристів на Львівщину, зокрема з Китайської народної республіки та країн Перської Затоки, які й отримали спрощення у візових процедурах. Відтак вже у найближчому майбутньому почнуть відновлюватись міжнародні подорожі і Львівщина готова надавати  якісні та безпечні послуги як для українських, так і іноземних гостей», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Також варто зазначити, що 21 липня набрав чинності Указ Президента України № 289/2020 «Про встановлення безвізового режиму для громадян Австралії, Нової Зеландії, Королівства Бахрейн, Держави Кувейт, Султанату Оман, Королівства Саудівська Аравія» з метою розвитку і практичної реалізації принципів партнерства. Термін перебування громадян вищезгаданих держав  в Україні не повинен перевищувати 90 днів протягом 180 днів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Рішення Львівської облради про відкликання власних повноважень, делегованих Львівській ОДА, скасован...
Фестивальний тиждень: на Львівщині організують музичні та кулінарні дійства
Музика війни: у Дрогобичі учасник АТО Максим Перев’язко організував благодійний творчий вечір
На Сокальщині відкрили Меморіальний музей отця Кирила Селецького
На Львівщині cтартували Всеукраїнські змагання «Ігри Героїв»
На Львівщині завершилась весняно-літня заборона вилову водних біоресурсів