k2FtbBdWr1

Пріоритетні проекти для регіонів на 2018 – в центрі уваги наради у Києві

1

Сьогодні, 9 лютого, у Києві відбулась нарада з керівництвом областей під головуванням віце-прем’єр-міністра України-Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка. Участь у нараді взяв перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Наріжною темою зустрічі стало питання відбору та формування переліків проектів, які фінансуватимуться у 2018 році за рахунок коштів державного бюджету, головним розпорядником яких визначено Мінрегіон. Зокрема – державного фонду регіонального розвитку, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, бюджетної програми щодо будівництва футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України, бюджетної програми секторальної підтримки Європейського Союзу в Україні.

Як зазначив Геннадій Зубко серед пріоритетних проектів, які повинні бути реалізовані регіонами в 2018 році – розбудова мережі первинної ланки медицини у сільській місцевості, новий освітній простір, а також медіатеки та інклюзивно-ресурсні центри, ЦНАПи, центри безпеки громадян, дитячі садочки, інфраструктурні проекти.

Зазначимо, що цьогоріч у Львівській області за кошти ДФРР передбачили фінансування 74 проектів на суму 286,3 млн грн, в тому числі перехідні – 31 проект на суму 141 млн грн.

Упродовж 2015-2017 років за кошти державного фонду регіонального розвитку в області фінансували 163 проекти на загальну суму 525,8 млн грн, за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад 2016-2017 років 404 проекти на суму – 109,4 млн грн.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: