k2FtbBdWr1

Пріоритети розвитку аграрної Львівщини презентували на виставці «Агро – 2018»

1

Учора, 6 червня, у Києві, в межах ХХХ Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2018» відбувся семінар на тему: «Розвиток сільських територій: досвід Німеччини».

Організатори заходу – Департамент підтримки фермерства і розвитку сільських територій Мінагрополітики України та проект Уряду Німеччини «Німецько-український агрополітичний діалог».

Семінар проходив за модерування керівника проекту Фолькера Зассе та заступника Міністра з питань підтримки фермерства і розвитку сільських територій Віктора Шеремети, який виступив з вітальним словом та наголосив на необхідності розвитку фермерського руху та розвитку сільських територій, як основи української ідентичності.

Т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко поділилась досвідом щодо проектів, які впроваджуються на Львівщині з метою стимулювання розвитку сільськогосподарського виробництва та розвитку сільських територій. Зокрема, презентувала заходи та результати проведення аудиту земель сільськогосподарського призначення, проекту розвитку агротуристичного кластеру «Горбогори», інші проекти.

Крім цього, учасників семінару ознайомили з німецьким досвідом розвитку сільських територій. Експерт з питань кооперації Німеччини Уве Шьоне поділився баченням удосконалення законодавства, яке регламентує діяльність сільськогосподарських кооперативів.

Представник від Федерального міністерства продовольства і сільського господарства  Уряду Німеччини Антье Фрезе представила інформацію про проекти, які впроваджує міністерство з метою вирівнювання рівня життя сільського населення на тих територіях, які недостатньо розвинені до рівня міського. А також розповіла про нову розробку Земельного атласу в Україні.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Профілактика та недопущення африканської чуми свиней, - засідання комісії при Львівській ОДА
Загальний обсяг фінансування з обласного бюджету за тиждень склав 87,9 млн грн
На придбання медикаментів надійшло 750 тисяч гривень
«Дуже важливо, щоб молодь сьогодні мала комплексне бачення української історії, наших звитяг та пере...
Вони віддали свої життя, щоб жив український народ – Президент на відкритті Зали пам’яті захисників ...
Представників громадянського суспільства запрошують до участі у формуванні плану консультацій з гром...