k2FtbBdWr1

ПРО  НОВІТНІ СЕРВІСИ З НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Презентация Microsoft Office PowerPoint

ШАНОВНІ НАШІ КЛІЄНТИ ТА ПАРТНЕРИ!

Інформуємо Вас, що Державна служба зайнятості активно впроваджує сучасні Інтернет технології, що значно покращує надання послуг як населенню, так і роботодавцям.

“Електронний кабінет шукача роботу” надає можливість користувачу персонального кабінету створити власне резюме, скористатися сервісами профорієнтаційної платформи, а якщо ви маєте статус безробітного – здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливість професійного навчання,  переглянути відповідну чинну законодавчу базу, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю. Також користувач персонального кабінету, не будучи фізично присутнім у центрі зайнятості, може переглянути дані про заплановані та фактичного відвідування центру зайнятості, дізнатися про заходи, які заплановані у центрі зайнятості, та записатися на ті з них, що зацікавили.

Щоб отримати доступ до сервісу, необхідно звернутись до фахівця служби зайнятості, повідомити адресу електронної пошти, сформувати логін та пароль, за допомогою яких авторизуватися та отримати доступ до послуги на сайті або зробити це самостійно за цим же посиланням у вкладці  ГРОМАДЯНАМ електронний кабінет шукача роботи за посиланням www.dcz.gov.ua/cabinet. Створення персонального електронного кабінету, безумовно, покращить Вашу обізнаність та прискорить працевлаштування.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: