k2FtbBdWr1

Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу району та виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І квартал 2015 року

DSC09479

  – Підводячи підсумки роботи територіально-господарського комплексу району та виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І квартал 2015 року, слід зазначити, що незважаючи на складні суспільно-політичні та економічні проблеми країни, галузі економіки та соціально-культурної сфери району працювали стабільно, – наголосив перший заступник голови райдержадміністрації Роман Ткачишин під час підведення підсумків роботи Колегії райдержадміністрації.

Так, промисловими підприємствами району реалізовано продукції на суму 795 млн. грн., що на 162,6 % більше до І кварталу минулого року.

Сільськогосподарськими підприємствами району отримано коштів за реалізовану продукцію на суму 113,9 млн. грн, що на 43 млн.грн більше до рівня минулого року, в т.ч. реалізовано продукції рослинництва на суму 108,9 млн.грн., що більше на 42 млн.грн., продукції тваринництва – на суму 5 млн.грн., що більше на 1 млн. грн.

Обсяг роздрібного товарообороту по району без урахування обороту фізичних осіб-підприємців становитиме 45 млн.грн., що на 0,5 % більше у порівнянні до відповідного періоду попереднього року.

Зареєстровано 17 юридичних осіб, що на 11 осіб більше у порівнянні до відповідного періоду 2014 року. Фізичних осіб зареєстровано 36, що на 5 осіб більше у порівнянні до відповідного періоду 2014 року. Знято з державної реєстрації 2 юридичні особи та 130 фізичних осіб.

Послугами Центру надання адміністративних послуг скористалися 1659 суб’єктів, надано 1642 адміністративні послуги.

Іноземні інвестиції станом на 01.04.2015 становлять 64,1 млн.дол. США.

На дорогах місцевого значення виконано робіт по експлуатаційному утриманню на суму 412,5 тис.грн.

На дорозі державного значення Миколаїв-Городок-Жовква-Кам’янка-Бузька-Бібрка філією «Кам’янка-Бузький райавтодор» виконано робіт на суму 24,2 тис.грн.

На дорозі державного значення Львів-Радехів-Луцьк (41,7 км) виконано робіт по експлуатаційному утриманні та ямковому ремонту на суму 419,2 тис.грн. Про це говорила у своєму виступі начальник управління економічного розвитку райдержадміністрації Наталія Мудрик. Крім того вона поінформувала, що середньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника підприємств, установ та організацій, зайнятого в економіці, склала 3504 грн.

Районним центром зайнятості соціальні послуги надавались 420 безробітним, послугами районної служби зайнятості скористались 482 безробітних особи.

До загального фонду місцевих бюджетів району надійшло доходів (без врахування трансфертів) в сумі 16792,2 тис. грн., або 123,0% до уточненого плану. У порівнянні до аналогічного періоду минулого року надходження збільшилися на 2094,6 тис. грн.

  Колегія вирішила активізувати роботу щодо залучення іноземних та внутрішніх інвестиці, продовжити роботу із створення Кам’янка-Бузького індустріального парку, забезпечити реалізацію запланованих на 2015 рік мікропроектів з енергозбереження, продовжити роботу з переходу на альтернативне опалення бюджетних установ району, розпочати роботу із залучення коштів на 2016 рік з усіх джерел для фінансування енергозберігаючих проектів, спільно з місцевими радами забезпечити освоєння запланованих коштів на ремонт доріг комунальної власності тощо.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: