k2FtbBdWr1

Про результати діяльності промовисто свідчать цифри

1

Задля повернення до трудового життя впродовж 2017 року посадовці Кам’янка-Бузької районної філії Львівського обласного центру зайнятості надали 2447 особам соціальні послуги, з яких 672 особи набули статус безробітного.

Станом на 1.01.2018 року на обліку перебувало 137 безробітних краян, що на 40 менше, ніж було на перше число попереднього місяця. Серед зареєстрованих безробітних – 74 жінки, 62 – молодь віком до 35 років, 67 – ті, які потребують додаткових соціальних гарантій у сфері працевлаштування, у тому числі 10 осіб з інвалідністю. Роботу за сприяння служби зайнятості шукали 72 колишні службовці, 58 кваліфікованих робітників і 7 осіб без професії.

Заступник директора – начальник відділу організації працевлаштування населення Кам’янка-Бузької районної філії Львівського обласного центру зайнятості Вікторія Сав’як поінформувала, що задля поліпшення ситуації на ринку праці фахівці СЗ систематично провадять заходи активної політики зайнятості. Так, завдяки щоденним зусиллям посадовців торік 1671 жителя району вдалося працевлаштувати, серед них 338 безробітних, у т. ч. 133 особи з числа соціально незахищених. З-поміж клієнтів, котрі позбулися статусу безробітного, п’ятеро започаткували власну справу шляхом отримання одноразової виплати допомоги з безробіття.

Із наявних 2003 вакансій, що були актуальними у звітному періоді, укомплектовано 1741. Загалом торік про потребу в кадрах заявили 298 підприємств, установ та організацій, з них 264 були забезпечені працівниками.

Професійним навчанням минулоріч охоплено 214 безробітних. Вишкіл здійснювався виключно за професіями, що користуються попитом на локальному ринку праці під конкретні робочі місця або задля самозайнятості. Про доцільність реалізації цього напряму активної політики зайнятості промовисто свідчать цифри: рівень працевлаштування безробітних після завершення освітніх курсів становив 99%. З метою поліпшення матеріального стану безробітних, а також мотивації їх до продуктивної зайнятості спеціалісти Кам’янка-Бузької районної філії ЛОЦЗ займалися організацією громадських та інших видів робіт тимчасового характеру, до яких упродовж 2017 року було залучено 158 пошуковців заробітку.

 

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: