k2FtbBdWr1

Про результати діяльності промовисто свідчать цифри

Задля повернення до трудового життя впродовж 2017 року посадовці Кам’янка-Бузької районної філії Львівського обласного центру зайнятості надавали соціальні послуги 2447 особам, з котрих 672 набули статус безробітного.

Станом на 1.01.2018 року на обліку перебувало 137 безробітних краян, що на 40 менше, аніж було на перше число попереднього місяця. Серед зареєстрованих безробітних – 74 жінки, 62 – молодь віком до 35 років, 67 – ті, що потребують додаткових соціальних гарантій у сфері працевлаштування, у тому числі 10 осіб з інвалідністю. Роботу за сприяння служби зайнятості шукали 72 колишні службовці, 58 кваліфікованих робітників і 7 осіб без професії.

Задля поліпшення ситуації на ринку праці фахівці СЗ систематично провадять заходи активної політики зайнятості. Так, завдяки щоденним зусиллям посадовців торік 1671 жителів району вдалося працевлаштувати, серед них 338 безробітних, у т. ч. 133 особи з числа соціально незахищених. З-поміж клієнтів, котрі позбулися статусу безробітного, п’ятеро започаткували власну справу шляхом отримання одноразової виплати допомоги з безробіття.

Із наявних 2003 вакансій, що були актуальними у звітному періоді, укомплектовано 1741. Загалом торік про потребу в кадрах заявили 298 підприємств, установ та організацій, з них 264 були забезпечені працівниками.

Професійним навчанням минулоріч охоплено 214 безробітних. Вишкіл здійснювався виключно за професіями, що користуються попитом на локальному ринку праці під конкретні робочі місця або задля самозайнятості. Про доцільність реалізації цього напряму активної політики зайнятості промовисто свідчать цифри: рівень працевлаштування безробітних після завершення освітніх курсів становив 99%. З метою поліпшення матеріального стану безробітних, а також мотивації їх до продуктивної зайнятості спеціалісти Кам’янка-Бузької районної філії ЛОЦЗ займалися організацією громадських та інших видів робіт тимчасового характеру, до яких упродовж 2017 року було залучено 158 пошуковців заробітку.

В.Сав’як

заступник директора – начальник відділу

організації працевлаштування населення Кам’янка-Бузької районної філії Львівського обласного центру зайнятості


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: