k2FtbBdWr1

Про роботу ЦНАПу за липень 2020 року

IMG_7149

Протягом липня місяця 2020 року адміністраторами  Центру надання адміністративних послуг зареєстровано 1799 заяв суб’єктів звернення для отримання адміністративних послуг, надано 1654 адміністративних послуг, 145 заяви знаходяться на опрацюванні.

Найчастіше звертаються за послугами відділу у Кам’янка-Бузькому районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, що складають 50% від усіх наданих послуг ЦНАП вказаного періоду.

Також протягом даного періоду адміністраторами ЦНАПу зареєстровано 429 заяв на отримання послуг соціального характеру, що дозволило вчасно призначити відповідні соціальні виплати, а громадянам їх отримати.

У липні державним реєстратором речових прав на нерухоме майно вчинено 216 реєстраційних дій щодо реєстрації права власності та 68 щодо реєстрації інших (відмінних від права власності) речових прав на нерухоме майно.

Завдяки роботі відділу надання адміністративних послуг РДА до районного бюджету додатково надійшло близько 52,84 тис. грн.

ЦНАП Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області працює у звичному режимі.

При відвідуванні приміщення ЦНАПу, просимо дотримуватися заходів обережності та санітарно-гігієнічних норм, задля Вашої безпеки.

Начальник відділу                                                                        Ольга ГОДЗЬ


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: