k2FtbBdWr1

Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кам’янка-Бузького району на 2016 рік та за перше півріччя 2016 року

DSC03304

– Проаналізувавши підсумки виконання Програм соціально-економічного та культурного розвитку району за перше півріччя 2016 року слід відмітити, що увага була зосереджена на подальшій стабілізації соціально-економічного розвитку району, цілеспрямованій роботі по наповненню бюджету району, по зменшенню кількості підприємств, які виплачують заробітну плату нижче встановленого законодавством мінімального рівня, недопущенню спаду виробництва та реалізації промислової продукції. – доповіла на засіданні Колегії райдержадміністрації начальник відділу економічного розвитку і туризму Ольга Хома.

В реальному секторі економіки, зокрема в галузі промисловості за І квартал 2016 року найбільшими промисловими підприємствами району реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 1926,8 млн. грн. (6,4% від загально обласного показника).

У загальному обсязі реалізованої промислової продукції найбільшу питому вагу займала продукція підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 52,7%. Підприємствам переробної промисловості належало 47,2% усієї реалізованої продукції. Зокрема, серед підприємств переробної промисловості суттєвою була частка обсягу реалізованої промислової продукції підприємств з виготовлення виробів з деревини, а саме 25,3%, підприємствам з виробництва харчових продуктів належало 11,8% реалізованої продукції.

Середньомісячна заробітна плата складає 5348,3 грн,  (1 місце серед районів львівської області).

В районі заплановано реалізувати 27 мікропроектів, загальна вартість яких складає 6060,4 тис. грн.  З обласного бюджету передбачено 2420,4 тис. грн. Профінансовано з обласного та місцевих бюджетів на суму 2662,0 тис. грн. Вже виконані роботи по 7 проектах. Ще на 20 об’єктах ведуться роботи.

Відповідно до затвердженої Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2016 рік, на ремонт доріг загального користування місцевого значення Кам’янка-Бузького району виділено 5,0 млн. грн. з обласного бюджету.

Відповідно до Постанови КМУ №395 від 24.06.16 виділена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на суму 5157,7 тис.грн.

По даному питанню Колегія прийняла відповідне рішення.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: