k2FtbBdWr1

Про залучення талановитої молоді до державного управління

Україна

Кам’янка-БузькА районнА державнА адміністрація


РоЗПОРЯДЖЕННЯ

17.02.2015                               м. Кам’янка-Бузька                     № 41/02-08/15

 

Про залучення талановитої молоді

до державного управління

 

Зареєстровано в Кам’янка-Бузькому районному управлінні юстиції у Львівській області

25.02.2015 за №1/228

 Відповідно до ст.ст.6,41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 20.01.2015 №18/0/5-15 «Про залучення талановитої молоді до державного управління», зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Львівській області 27.01.2015 за №1/1698, та з метою залучення талановитої молоді до державного управління, посилення роботи у напрямку зміцнення молодіжного кадрового потенціалу на державній службі:

  1. Затвердити Порядок залучення талановитої молоді до державного управління у Кам’янка-Бузькій районній державній адміністрації (надалі –Порядок), що додається.
  2. Керівникам самостійних структурних підрозділів Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації та керівникам структурних підрозділів апарату Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації:

2.1.      Забезпечити проходження навчання талановитої молоді з метою набуття практичного досвіду та ознайомлення з роботою органів виконавчої влади (надалі – навчання) згідно з Порядком.

2.2.      Зарахувати кращих осіб, які пройшли навчання, до кадрового резерву для державної служби у структурних підрозділах Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації.

  1. Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Сологуб О.А.) розмістити на офіційному сайті райдержадміністрації та забезпечити опублікування у засобах масової інформації оголошення про початок проведення відбору згідно з Порядком.
  2. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації (Грабинська Н.М.) створити базу даних осіб, які успішно пройшли навчання в райдержадміністрації.
  3. Розпорядження набирає чинності з моменту його офіційного опублікування.
  4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою. 

Перший заступник голови

 районної державної адміністрації                                                 Р.Я.Ткачишин

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: