k2FtbBdWr1

Про зміни в оподаткуванні з 01.01.2017 року, – на семінарі

1

Нещодавно, під час семінару з платниками податків, фахівцями Кам’янка-Бузького відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області був проведений огляд останніх змін податкового законодавства.

Зокрема, на основних змінах, які стосуються фізичних осіб – підприємців, у тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування щодо сплати єдиного податку та єдиного внеску з 01.01.2017 року. Наголосили, що з 01.01.2017 р. фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та фізичні особи – підприємці, які перебувають на загальній системі оподаткування, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Зазначена норма не застосовується до осіб, які провадять незалежну професійну діяльність. 

Під час семінару доведено зміни в частині адміністрування податку на додану вартість, податку на прибуток та ін.

В ході проведення заходу платники податків отримали інформацію щодо можливості самостійного використання Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР), який розміщено на офіційному веб-порталі ДФС та оперативно й у зручній формі отримувати актуальну інформацію щодо змін у податковому, митному та іншому законодавстві, контроль за додержанням якого покладено на ДФС, термінів подання звітності та сплати податків (зборів), ставок загальнодержавних та місцевих податків і зборів, єдиного внеску та оподаткування товарів в залежності від обраного режиму та ін.

На завершення семінару присутні отримали відповіді на свої проблемні запитання.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: