k2FtbBdWr1

ПРОАКТИВНА ВЗАЄМОДІЯ – ОСНОВНИЙ ЧИННИК ПОВЕРНЕННЯ ДО ПРАЦІ

IMG-c036a54d7cb8a45cf5d03adfc50d1eef-V

Для будь-кого втрата місця праці – це стрес, вихід із зони комфорту, адже робота гарантує стабільний заробіток, трудову активність, соціальний захист, впевненість у завтрашньому дні. А якщо звільнення ініціює працедавець, то стан невизначеності та потрясіння лишень загострюється.Допомогти подолати ці негативні явища, зорієнтуватися в сучасних реаліях ринку праці, налаштуватися на активний пошук нового місця праці покликані фахівці служби зайнятості.

Саме з такою метою днями в приміщенні районної державної адміністрації фахівці Кам’янка-Бузької районної філії Львівського ОЦЗ зустрілися з посадовцями РДА, котрих попередили про можливе вивільнення.

Окрім з’ясування окремих питань соціального характеру, було проведене анкетування працівників, яке дозволить ще до дня звільнення розпочати для них пошук прийнятних варіантів роботи або суміжних сфер зайнятості з урахуванням компетенцій, професійних навиків, намірів і можливостей. Присутнім наголосили, що кар’єрний радник разом з особою складе індивідуальний план працевлаштування, визначить рівень готовності до змін і мотивації до праці, а низка адресних послуг сприятиме якомога швидшому поверненню до трудової діяльності.

Наступним кроком буде допомога фахівців служби зайнятості у написанні резюме, навчання з техніки пошуку роботи з використанням різноманітних джерел вакансій. Така спільна проактивна взаємодія служби зайнятості та працівників знівелює негативні моменти процесу скорочення та гарантовано убезпечить їх від безробіття.

IMG-3566d1b22100bb91dd1695395dd62264-V

 

Вікторія Сав’як,

заступник директора-начальник відділу організації працевлаштування Кам’янка-Бузької районної філії Львівського ОЦЗ


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: