k2FtbBdWr1

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться у квітні

_1584096824_613x321.87962709076_3_0

Про це сьогодні, 13 березня, у межах брифінгу повідомила  директорка Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

«Як наголошую самі учасники, пробне тестування орієнтоване на те, щоб краще побачити процедуру тестування та зміст тестових завдань, аби краще підготуватися до основної сесії ЗНО. У зв’язку із карантинними мірами, які були прийняті у державі, тестування з української мови та літератури з 21 березня перенесли на 4 квітня», – Зазначила  Лариса Середяк.

Пробні тестування з інших предметів відбудуться 11 квітня замість 28 березня.

Зазначимо, що у Львівській області на участь у пробному ЗНО з української мови зареєструвалося 15917 учасників, на решти предметів – 14843 учасники.

“Для проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у Львівській області підготували 92 заклади освіти. 4 квітня предмет українська мова та літературу здаватимуть у всіх районних центрах та містах обласного значення для того, щоб наблизити пункти тестувань до місць проживання учасників”, – розповів в.о. директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА Ігор Гайдук.

Пункти пробного ЗНО з інших предметів розташують у містах: Львів, Дрогобич, Самбір, Стрий, Червоноград, Броди, Жовква, Сокаль, Новояворівськ. Іноземні мови  – Львів, Дрогобич, Самбір, Стрий, Червоноград, адже там є наявне обладнання для аудіювання.

При вході в пункт пробного ЗНО учасник повинен пред’явити паспорт або свідоцтво про народження та запрошення-перепустку.

«Сьогодні на сторінках учасників розміщенні запрошення у пункти проведення пробного тестування на 21 і 28 березня. Ці запрошення є дійсними у ці ж пункти. Згодом ми їх змінимо: поставимо інші дати, але місце проведення (адреси) є незмінним. Ці нові запрошення можна сфотографувати чи видрукувати. Однак, якщо учень прийде на пробне ЗНО з старим запрошенням за місцем проведення – його пропустять» , – додала Лариса Середяк.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині попрощались із загиблим в АТО жовківчанином Володимиром Турчиним
Вітання Президента з нагоди початку нового 2017/2018 навчального року та Дня знань
Українська земля повинна належати українцям, - Олег Синютка
«Безпека в суспільстві: виклики 2019»: молодь Львівщини запрошують на зустріч-діалог
Виробникам рибопродукції відшкодовуватимуть до 50% вартості рибопосадкового матеріалу
Аграрії і надалі зможуть користуватися програмами державної підтримки сільгоспвиробників