k2FtbBdWr1

Продовжує свою роботу районна комісія для проведення спільних рейдів щодо дотримання вимог пожежної безпеки

117204132_289494892284190_792171338152628663_n

На території Кам’янеччини продовжує свою роботу районна комісія для проведення спільних рейдів щодо дотримання вимог пожежної безпеки на полях зернових культур, елеваторах, зерноприймальних пунктах та в інших місцях зберігання зерна.

Так, 4 серпня завідувач сектору з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохороними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи Олег Хаба, в.о.завідувача сектору економічного та агропромислового розвитку Кам’янка-Бузької РДА Наталія Бойко спільно з інспекторським складом Кам’янка-Бузького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області провели черговий рейд.

Із працівниками було проведено інструктажі щодо порядку нагляду за безпечною роботою основних систем та вузлів збиральної техніки, порядку дій у разі виникнення пожежі та користування первинними засобами пожежегасіння.

Комісією було наголошено, що одним з факторів ризику у період жнивної кампанії є спалювання стерні, післяжнивних залишків та розкладання багать на полях. Подібні дії – прямий шлях до виникнення пожеж.

Для того аби завершити жнива без пожеж потрібна постійна пильність та ретельне дотримання протипожежних вимог – саме це гарантує безпеку як у жнива, так і в період транспортування та зберігання зерна.

Закликаємо населення та суб‘єктів господарської діяльності дотримуватися пожежної безпеки під час збирання урожаю!


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: