k2FtbBdWr1

Продовжується обговорення плану розвитку населених пунктів району на 2019-2021 роки

DSC07566 - Копія

8 лютого відбулося обговорення плану розвитку сіл Сілець, Долини, Тичок на 2019-2021 роки. Основним завданням таких обговорень є інформування громадськості про проведену роботу та обговорення проблем і перспектив розвитку сіл і міст на 2019-2021 роки.

Голова райдержадміністрації Володимир Кирилич поінформував присутніх про проведену роботу на території даних сіл, зокрема капітальний ремонт приміщень Народного дому села Сілець, реконструкція вуличного освітлення з с. Долина до с.Сілець, капітальний ремонт та благоустрій території кладовища с. Сілець, реконструкція системи опалення Народного дому с. Сілець, капітальний ремонт (відновлення) паркової зони з озелененням в с.Сілець, капітальний Ремонт мережі опалення Сілецької ЗОШ І-ІІ ст., капітальний ремонт фельдшерсько-акушерського пункту в с.Сілець, будівництво котельні на території народного дому в с. Сілець, реконструкція лінії 0,4 кВ (Монтаж лінії вуличного освітлення) за адресою: с.Сілець вул. Надбужна, вул. Жовтнева, реконструкція вуличного освітлення по вул.Надбужна с.Сілець, капітальний ремонт системи каналізування Народного дому с.Сілець. Також позитивними змінами протягом трьох років було відкриття нових потужностей на підприємстві ПП «Львів ПАК» та створення нових робочих місць.

Учасники зустрічі обговорили та напрацювали спільне бачення перспектив розвитку населеного пункту. Пріоритетними об’єктами на 2019-2021 роки було визначено: влаштування зупинки громадського транспорту в с. Сілець по вул. Надбужна, капітальний ремонт (заміна вікон та дверей на енергозберігаючі) в ЗОШ І-ІІ ст. с. Сілець, капітальний ремонт  покрівлі народного дому в с. Сілець.

Присутні обговорили також ключові проблеми: відновлення вечірнього рейсу на маршруті загального користування №850 Львів АС-2 – Кам’янка-Бузька АС – Сілець, ремонт дороги загального користування місцевого значення С140814 Сілець – (Львів-Луцьк), облаштування пішохідного переходу через дорогу дорогах загального користування державного значення Н-17 Львів-Радехів-Луцьк тощо.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Все про субсидії
На фінансову підтримку аграріїв Львівщини виділено понад 12 млн. грн.
Олег Синютка зустрівся із представниками Королівського коледжу Великої Британії
17 жовтня голова райдержадміністрації зустрінеться з громадськістю Сілецької сільської ради (с. Дол...
Україна залишається відданою мирному вирішенню проблеми звільнення окупованих територій – Президент
Відбулося засідання оргкомітету з відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інш...