k2FtbBdWr1

Проект “Тіні забутих предків. Виставка”: найцікавіші події останніх днів заходу

1

Організатори проекту “Тіні забутих предків. Виставка” анонсували найцікавіші події в останні дні заходу: брифінги, презентації, концерт та перформанс у нічному музеї.

Зокрема, у четвер, 14 липня о 19:00 год відбудеться виступ знавця етнічної музики Любомира Кушлика. Етномузиколог буде розповідати про гуцульську народну музику та супроводжувати це демонстрацією автентичних карпатських інструментів.

У п’ятницю, 15 липня  о 12:00 год відбудеться прес-брифінг з Іваном Драчем – безпосереднім свідком кінозйомок фільму “Тіні забутих предків”. Окрім того, о 18:00 год у Львівському палаці мистецтв усі охочі зможуть прийти на зустріч з українським поетом та громадським діячем.

Також 15 липня пройде презентація книжкової продукції, яку видали спеціально до проекту. На заході анонсують шість видань, а також обговорять  історію та досвід їхнього створення. Учасниками презентації будуть Павло Гудімов – куратор проекту та упорядник книг, та Поліна Ліміна – автор текстів, редактор.

16 та 17 липня – останні дні проекту “Тіні забутих предків. Виставка”, які отримали назву “Ноктюрн”. Закриття виставки відбуватиметься у рамках фестивалю “Ніч у Львові” та є його найбільш тривалим заходом.

Два дні поспіль виставка працюватиме у форматі ночі в музеї: з 23:00 год до 3:00 год у відвідувачів буде можливість переглянути кращі фільми Сергія Параджанова, відвідати кураторські й авторські екскурсії, а також поринути у містичну атмосферу завдяки перформансам художника Андрія Хіра “Бетлегем” за участі молодіжного театру “Мельпомена”.

Окрім цього, у Львівському палаці мистецтв пройде концерт музичного гурту “Zapaska” – українського дуету з Кам’янця-Подільського, творчість якого характеризують як електро-акустичний інді-поп.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Звернення з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
Львів'янин Юрій Криворучко – переможець клубного чемпіонату Європи з шахів
Міжнародна агропромислова виставка зібрала у Львові близько 100 українських та польських компаній
У дворику Львівської облдержадміністрації посол Японії висадив сакури
17 жовтня голова райдержадміністрації зустрінеться з громадськістю Сілецької сільської ради (с. Дол...
Президент провів зустріч з Предстоятелями православних церков України