k2FtbBdWr1

Проект “Тіні забутих предків. Виставка”: найцікавіші події останніх днів заходу

1

Організатори проекту “Тіні забутих предків. Виставка” анонсували найцікавіші події в останні дні заходу: брифінги, презентації, концерт та перформанс у нічному музеї.

Зокрема, у четвер, 14 липня о 19:00 год відбудеться виступ знавця етнічної музики Любомира Кушлика. Етномузиколог буде розповідати про гуцульську народну музику та супроводжувати це демонстрацією автентичних карпатських інструментів.

У п’ятницю, 15 липня  о 12:00 год відбудеться прес-брифінг з Іваном Драчем – безпосереднім свідком кінозйомок фільму “Тіні забутих предків”. Окрім того, о 18:00 год у Львівському палаці мистецтв усі охочі зможуть прийти на зустріч з українським поетом та громадським діячем.

Також 15 липня пройде презентація книжкової продукції, яку видали спеціально до проекту. На заході анонсують шість видань, а також обговорять  історію та досвід їхнього створення. Учасниками презентації будуть Павло Гудімов – куратор проекту та упорядник книг, та Поліна Ліміна – автор текстів, редактор.

16 та 17 липня – останні дні проекту “Тіні забутих предків. Виставка”, які отримали назву “Ноктюрн”. Закриття виставки відбуватиметься у рамках фестивалю “Ніч у Львові” та є його найбільш тривалим заходом.

Два дні поспіль виставка працюватиме у форматі ночі в музеї: з 23:00 год до 3:00 год у відвідувачів буде можливість переглянути кращі фільми Сергія Параджанова, відвідати кураторські й авторські екскурсії, а також поринути у містичну атмосферу завдяки перформансам художника Андрія Хіра “Бетлегем” за участі молодіжного театру “Мельпомена”.

Окрім цього, у Львівському палаці мистецтв пройде концерт музичного гурту “Zapaska” – українського дуету з Кам’янця-Подільського, творчість якого характеризують як електро-акустичний інді-поп.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Академічний ансамбль НГУ виступив перед українськими та американськими військовими
Випускник Львівського училища фізичної культури Тарас Міщук здобув "золото" чемпіонату Євр...
Голова ЛОДА та маршалок Підкарпатського воєводства підписали Протокол про співпрацю
Понад 300 млн гривень – від здачі земельних ділянок в оренду
У Львові стартує проект «Сніданок в музеї"
Єднання стирає кордони - на Львівщині відбудуться Європейські Дні Добросусідства