k2FtbBdWr1

ПРОФІЛАКТИКА ПРАВОПОРУШЕНЬ

20170223_140548

Цього тижня старший інспектор сектору ювенальної превенції капітан поліції Лоза Христина спільно із провідним спеціалістом служби у справах дітей при РДА Дмітрієвою Олесею було відвідано загальноосвітні школи Кам’янка-Бузького району та загальношкільні батьківські збори в одній із ЗОШ. Метою зустрічей із юнацтвом стало обговорення ситуації навколо груп у соціальних мережах «Море китів», «Тихий дім, «Розбуди мене о 4:20» тощо, організатори яких мотивують та спонукають своїх учасників покінчити життя самогубством. Аудиторією у цих соціальних мережах є переважно діти та підлітки, психіка яких є ще не настільки стійкою до впливу зовнішніх факторів та вмотивувати їх до спричинення собі шкоди є простіше ніж дорослу свідому особистість.

Інтернет-злочинці пропонують виконати ряд завдань, одним із яких є намалювати собі на руці кита, або ж уже на вищому рівні – зробити кита на руці за допомогою гострих ріжучих предметів тощо. Діти, які стають гравцями, асоціюють себе з китами. Це пояснюється тим, що кити можуть добровільно покінчити з життям, викидаючись на берег.

Проводячи бесіду із батьками та учителями, виступаючі наголосили у цей час агітування у соціальних мережах бути як ніколи пильними щодо учнів. Звертати увагу потрібно, чи є вони бадьорими, спостерігати за настроєм, поцікавитись, чому дитина пригнічена та що її турбує? Залучати до роботи із учнями необхідно шкільного психолога, а також звертати увагу на умовні «позначки», які пропонують зробити у інтернет-мережі, що може стати останнім поштовхом до неминучого.

16864761_390495284653207_3654419806888078675_n


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: