k2FtbBdWr1

Програма заходів для налагодження системи поводження з ТПВ у м.Львові: основні напрямки

1

Сьогодні, 13 липня, під час брифінгу, директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Назарій Романчук озвучив 4 основні блоки Програми заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у м.Львові на ‎2017-2019 роки.

Відтак, перший – це збирання сміття, наступний блок – це його вивезення, третій – утилізація на полігонах і четвертий, завершальний – надання допомоги тим полігонам і територіям, які приймають сміття з міста Львова. Для кожного із цих блоків розробили перелік відповідних завдань.

Також він зазначив, що Львівська облдержадміністрація взяла на себе зобов’язання повністю вивезти сміття з міста Львова і розробити заходи, які унеможливлять виникнення подібної ситуації надалі. Ці заходи також викладені у Програмі.

«Ми бачимо чіткі кроки того, як їх реалізувати та логістику цього процесу і не вбачаємо перешкод у реалізації цих заходів. Сьогодні ми плануємо повністю очистити Львів від перенакопиченого сміття і від завтра перейти до поточного прибирання», – наголосив Назарій Романчук.

Зазначимо, що зараз ТПВ з міста Львова приймають 15 полігонів у межах області. Також ТПВ вивозять на територію полігонів, що розташовані за межами області на договірних засадах.

«Відколи облдержадміністрація розпочала очищувати від сміття місто Львів, вивезли 2,5 тисячі тонн твердих побутових відходів з перенакопиченого майданчика перевантажувальної станції компанії «ГрінЕра Україна», розповів Назарій Романчук.

З 3 липня запровадили зважування всіх спецавтомобілів з ТПВ для ведення чітких розрахунків щодо кількості відходів, що утворюються у м. Львові, та які захороняють на полігонах.

Нагадаємо, що сьогодні, 13 липня, під час Х позачергової сесії Львівської обласної ради затвердили Програму заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у м.Львові на ‎2017-2019 роки.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Департамент екології ОДА ініціює внести борщівник Сосновського до переліку карантинних бур’янів
Кам'янка-Бузький індустріальний парк включили до Реєстру індустріальних (промислових) парків
На дороги загального користування у Кам'янка-Бузькому районі виділили торік майже 4 млн грн
На Львівщині родини Героїв Небесної Сотні пектимуть паски для учасників АТО
На Львівщині розпочинають підготовку територій до Великодніх свят
На Львівщині розпочався III Львівський експортний форум