k2FtbBdWr1

Промисловість Кам”янеччини: район займає перше місце в області

герб

 

 

За 9 місяців 2016 року промисловими підприємствами району реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 3132,4 млн.грн., що на 121,7% більше у порівнянні до аналогічного періоду минулого року. Обсяг реалізованої промислової продукції у розрахунку на одну особу становить 54738 грн. За цим показником в обласному рейтингу район займає перше місце. Таку інформацію надав відділ економічного розвитку і туризму райдержадміністрації, який очолює Ольга Хома.

У загальному обсязі реалізованої промислової продукції  найбільшу питому вагу  займала   продукція  підприємств  з  постачання  електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 52,7 відсотки (ПАТ «ДТЕК-Західенерго» ВП Добротвірська ТЕС). Підприємствам переробної промисловості належало 47,2% усієї реалізованої продукції. Серед підприємств переробної промисловості суттєвою була  частка обсягу реалізованої промислової продукції  підприємств  з виготовлення виробів з деревини − 25,3% (ТзОВ «СВІСС Кроно» ). Підприємствам з виробництва харчових продуктів  належало  11,8% реалізованої продукції (ТзОВ «Ярич»).

Найбільші промислові підприємства району: ПАТ «ДТЕК-Західенерго» ВП Добротвірська ТЕС (виробництво електроенергії), ТзОВ «СВІСС Кроно»  (деревостружкова плита ОСП), ТзОВ «Райтекс» (виробництво білизни постільної, дерев»яні крісла з каркасом), ТзОВ «Ярич» ( кондитерські вироби ), ДП «Амбієнте Ферніче Україна» (виробництво меблів), ПП «Скіфи» (виробництво піддонів).

Відповідно до рейтингу районів промислові підприємства ПАТ «ДТЕК-Західенерго» ВП Добротвірська ТЕС  та ТзОВ «СВІСС Кроно» ввійшли до списку підприємств з найбільшою середньомісячною заробітною платою 8578 грн. та 9835 грн. відповідно.

 

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: