k2FtbBdWr1

Пропозиції щодо незавершеного будівництва подадуть на розгляд сесії обласної ради

1

У середу, 10 жовтня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулося засідання міжвідомчої робочої групи щодо розв’язання проблем незавершеного будівництва у Львівській області під головуванням т.в.о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування облдержадміністрації Оксани Ткачук.

На засіданні заслухали керівників галузевих структурних підрозділів ЛОДА: департаменту охорони здоров’я, департаменту екології та природних ресурсів, департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, департаменту з питань культури, національностей та релігій, управління фізичної культури та спорту, департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації спільно з головами РДА, МВК, районних рад та ОТГ щодо об’єктів незавершеного будівництва за результатами виїздів робочих поїздок згідно розпорядження голови ОДА “Про створення міжвідомчої робочої групи” №163/0/5-18 від 27.02.2018.

За результатами доповідей галузевих департаментів будуть сформовані пропозиції щодо об’єктів незавершеного будівництва після чого вони будуть презентовані на сесії Львівської обласної ради.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

За 8 місяців великі платники перерахували понад 724 мільйони гривень єдиного соціального внеску
Мешканців Львова просять повідомляти про переповнені сміттєві майданчики
«Пінзель.Львів.Бароко»: на Форумі видавців продемонструють колекцію одягу «прет-а-порте»
У Львівській ОДА напрацювали схему протидії алкоголізму та наркоманії
На Львівщині презентують виставку «Четвертий вимір» творчої групи «Арт-Хотин»
У кожному врятованому завдяки цьому гвинтокрилу житті буде частка вашої праці, - Ігор Бендзай під ча...