k2FtbBdWr1

Процес формування районного бюджету на 2019 рік – триває

IMG_20181107_160343

7 листопада голова райдержадміністрації Володимир Кирилич за участю начальника управління фінансів РДА Людмили Барили провів нараду з розпорядниками бюджетних коштів з питання обговорення проекту районного бюджету на 2019 рік.

У зустрічі взяли участь директор комунального некомерційного підприємства «Кам’янка-Бузької ЦРЛ» Роман Кучерепа, завідувач сектору культури Любов Водоніс, начальник відділу освіти Василь Ковтало та головні бухгалтери відповідних бюджетних установ.

Присутні проаналізували подані бюджетними установами розрахунки бюджетних запитів на 2019 рік. Зокрема, видатки на заробітну плату, енергоносії, харчування, закупівлю товарів, робіт та послуг, реалізацію програм, тощо.

Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації зазначив, що головна вимога у питаннях формування районного бюджету на 2019 року залишається незмінною – по-господарськи ставитись до всіх, ефективного використання бюджетних кошті. Керівникам бюджетних установ  необхідно доопрацювати проекти бюджетів галузей та подати управлінню фінансів райдержадміністрації уточненні розрахунки для підготовки проекту рішення на Колегію райдержадміністрації.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: