k2FtbBdWr1

Проведення кампанії Година Землі 2016 у Кам”янка-Бузькому районі

1

До відділу розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, який очолює Ольга Савка, надійшов лист обласної державної адміністрації щодо надання офіційної підтримки для проведення кампанії Година Землі  2016  у Львівській області. Дану акцію пропонує провести всесвітній фонд природи  ( WWF) .

У суботу, 19 березня 2016 року о 20.30 люди по всьому світі вимкнуть  світло на одну годину, Годину Землі, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.

Окрім вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності та безумовній користі щоденних дій кожного громадянина та уряду у сфері  енергоефективності, збереження навколишнього природного середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання екологічних проблем і досягнення гармонії з природою.

Мета таких акцій почати діяти, взяти на себе соціальну відповідальність і долучитися до соціальної праці задля стійкого майбутнього людства. Годину Землі підтримує Міністерство екології та природних  ресурсів України та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Райдержадміністрація скерувала відповідного листа головам місцевих рад.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Будівельні роботи області можна відстежити на інтерактивній карті
На автошляхах області проїзд забезпечено: працює 127 одиниць снігоприбиральної техніки
На Львівщині покарали водія маршрутки, який відмовився везти матір загиблого під час Революції Гідно...
Виїзна зустріч з громадою Великосілківської сільської ради
З нагоди професійного свята на Львівщині відзначили гірників шахти «Надія»
Треба докласти максимум зусиль для зупинки політичного проекту «Північний потік-2», який руйнує єдні...