k2FtbBdWr1

Проведено черговий рейд щодо заборони спалювання сухої рослинності та її залишків

IMG-986e2589138752d6ccd2afbe0fedbdfb-V

15 квітня відбувся рейд щодо заборони спалювання сухої рослинності та її залишків за участі завідувача сектору з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохороними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи Олега Хаби, працівників Державної служби України з надзвичайних ситуації, Державної екологічної служби, поліції.

Під час рейду було притягнуто до адміністративної відповідальності 1 особу згідно ч. 1 статті 77-1 КУпАП «Самовільне випалювання рослинності або її залишків», що є порушенням статті 27 Закону України « Про рослинний світ».

Окрім порушення чинного законодавства України, спалювання трави, листя та інших відходів, особливо у весняний та осінній період, призводить до забруднення повітря. Це, у свою чергу, призводить до збільшення випадків захворювання дихальних шляхів у населення.

Також нагадуємо, що Верховна Рада під час позачергового пленарного засідання 13 квітня ухвалила законопроект, який передбачає посилення відповідальності за забруднення атмосферного повітря, знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу, порушення вимог пожежної безпеки в лісах та самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Для аграріїв виділено понад 15 мільйонів гривень на компенсацію кредитів
Інвестиційні проекти оцінюватимуть експерти, - департамент економічної політики ЛОДА
У ЛОДА обговорили перспективи розвитку освітньої галузі, - зустріч Олега Синютки з депутатами ВР
Туристичний та інвестиційний потенціал Львівщини висвітлюватимуть катарські видання
Сьогодні День звільнення Краматорська і Слов'янська від проросійських терористів
Медики інформують: що необхідно знати про сказ і як діяти