k2FtbBdWr1

Проведено нараду директорів ЗЗСО та НВК району

13 - Копія

У малому залі Кам’янка-Бузької райдержадміністрації проведено нараду директорів ЗЗСО та НВК району, на якій було розглянуто такі питання:

  1. Новації у Законі України «Про повну загальну середню освіту» (Н.Р. Біда).
  2. Про дотримання вимог санітарного законодавства в ході організації харчування учнів в закладах освіти району (Г.Г. Ласоха).
  3. Щодо проведення ДПА у 2019/2020 навчальному році (Н.Р. Біда).
  4. Стан дотримання протипожежного захисту у ЗЗСО району (М.Ю.Владика).
  5. Різне.

В.о. завідувача сектору освіти Л.В.Лиско наголосила на особливих заходах безпеки у навчальних закладах, фінансовій та виконавській дисципліні та злагодженій роботі у вирішенні проблем, викликаних новими вимогами часу. 

У нараді взяли участь:

  • голова агенції місцевого економічного розвитку Кам’янка-Бузького району І.С.Нікітіна, яка ознайомила присутніх з проєктом «Місцеві молоді охоронці природи долини Бугу»;
  • представник Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Ласоха Г.Г., яка довела до відома керівників освітніх закладів особливості організації збалансованого харчування дітей в навчальних закладах освіти району.

У різному виступили методисти РМК Г.І. Крук Г.І. та Н.В. Веретельник, економіст сектору освіти М.Й.Дмитрів, а також голова районної профспілки працівників освіти  В. С. Краєвська.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: