k2FtbBdWr1

Проведено обстеження умов проживання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в прийомній сім’ї та дитячому будинку сімейного типу

P91120-160432(1)

20 листопада 2019 року з метою перевірки умов проживання та виховання дітей, здійснення нагляду за дотриманням їх прав в прийомній сім’ї і дитячому будинку сімейного типу, виконання договору про влаштування дітей на виховання та спільне проживання в ПС, ДБСТ,  головним спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації Ольгою Борачок і директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галиною Паньонтко було здійснено виїзд в прийомну сім’ю Кібліцького Віталія Васильовича, Кібліцької Наталії Вячеславівни  та дитячий будинок сімейного типу родини Чернової Ліліани Вікторівни, Чернова Сергія Владиславовича. Зазначені ПС та ДБСТ функціонують в селі Ременів Кам’янка-Бузького району. Під час візиту було обстежено умови проживання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, складено відповідні акти. В прийомній сім’ї Кібліцького В.В., Кібліцької Н.В. виховуються 2 дітей-сиріт. В ДБСТ Чернової Л.В., Чернова С.В. на вихованні 1 дитина-сирота та 7 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Слід наголосити на тому, що для дітей, які проживають в зазначеній прийомній сім’ї та дитячому будинку сімейного типу створені належні умови для їхнього проживання та виховання. В достатній кількості діти забезпечені сезонним одягом і взуттям, предметами особистої гігієни, книгами, іграшками, належним чином підготовлені до школи. Умови проживання дітей добрі. Дітям виділено окреме спальне місце, стіл для приготування уроків, шафа для зберігання одягу та особистих речей. В прийомній сім’ї Кібліцьких та ДБСТ Чернових наявні умови та ресурси для всебічного розвитку, виховання та утримання прийомних дітей та дітей-вихованців.

В ході обстежень з прийомними батьками та батьками-вихователями проведені бесіди з питань навчання та майбутнього працевлаштування дітей, організації дозвілля, проведення лікування і оздоровлення, подальшого забезпечення їхніх вихованців житлом, наголошено на важливості продовження процесу підготовки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування до самостійного життя, розвитку їх творчих вмінь та навичок, в подальшому здійснювати захист законних прав дітей.

Фактів порушення прав прийомних дітей та дітей-вихованців не  виявлено.

Варто підкреслити, що стосунки в прийомній сім’ї Кібліцьких та ДБСТ Чернових  доброзичливі, панує тепла атмосфера, взаєморозуміння та повага. Сімейна форма виховання позитивно впливає на розвиток та виховання дітей, помітні позитивні зрушення щодо адаптації дітей в соціумі.

P91120-175629(1)


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: