k2FtbBdWr1

Проведено обстеження умов проживання та виховання дітей-сиріт в прийомній сім’ї Лабай

P91128-171852-01

28 листопада 2019 року з метою перевірки умов проживання та виховання дітей, здійснення нагляду за дотриманням їх прав в прийомній сім’ї, виконання договору про влаштування дітей на виховання та спільне проживання в ПС, головними спеціалістами служби у справах дітей райдержадміністрації Уляною Столярчук та Ольгою Борачок було здійснено візит в новостворену прийомну сім’ю Лабай Наталії Євгенівни. Зазначена ПС функціонує в місті Кам’янка-Бузька, в прийомній сім’ї проживає двоє дітей-сиріт.

Під час візиту було обстежено умови проживання та виховання прийомних дітей в ПС, складено відповідний акт. Було встановлено, що для дітей, які проживають в зазначеній прийомній сім’ї, створені належні умови для проживання та виховання. В достатній кількості діти забезпечені сезонним одягом та взуттям, предметами особистої гігієни, іграшками, книгами, належним чином підготовлені до школи та закладу дошкільної освіти. Харчування – збалансоване, раціональне. Умови проживання дітей добрі. Дітям-сиротам виділено окреме спальне місце, стіл для приготування уроків, шафа для зберігання одягу та особистих речей. В прийомній сім’ї Лабай Н.Є. наявні всі ресурси для всебічного, гармонійного розвитку, виховання та проживання дітей. Фактів порушення прав прийомних дітей не  виявлено.

Варто підкреслити, що стосунки в прийомній сім’ї Лабай Н.Є. доброзичливі, панує сімейний затишок, тепла атмосфера, дівчатка називають Лабай Н.Є. мамою. Дітки життєрадісні. Сімейна форма виховання позитивно впливає на розвиток та виховання дітей-сиріт, помітні позитивні зрушення щодо їх адаптації  в соціумі.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: