k2FtbBdWr1

При Львівській обласній бібліотеці для дітей триває програма «1000 реалізованих мрій»

1

На Львівщині триває другий тиждень літньої програми Львівської обласної бібліотеки для дітей «1000 реалізованих мрій». Зокрема цього тижня маленькі відвідувачі дізнаються про те, які звички і вчинки вирізняють людей, котрі досягли життєвих висот, а також про цікаві, незвичні, перспективні професії.

Діти вже взяли участь у літературному сніданку «Діти-винахідники», переглянули пізнавальний 3-D фільм, мультимедійну презентацію «Вирушаємо до Франції».

Серед запланованих заходів – книжковий дитячий садочок «Левеня» (читання книжечки  А. Куркова «Чому їжачка ніхто не гладить», постановка етюд-мініатюри за казкою), творча лабораторія «Магія 3D», презентація історій успіху видатних людей «Мріяти не страшно, або як я став тим, ким я є», «Абетка ремесел»: читання про професії біля фонтану, бібліотечне караоке, «Креативне конструювання», клуб для немовлят «Леопузики»: заняття до Всесвітнього дня батька, «Зелена екскурсія» для маленьких екологів, клуб робототехніки «Роботи & діти», інтерактивна гра – презентація «У світі незвичних професій», бібліотечний кінозал, майстерня ЧЗ: творимо чудеса залюбки та стаємо майстрами і майстринями, гра – естафета «Хто що робить».

Детальніше програму заходів можна переглянути тут.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівська ОДА закликає владу Малехова виділити землю для укріплення дамби сміттєзвалища
На горі Бренів вшанували Героїв, які полягли за волю України
На Львівщині нагородили кращих спортсменів і тренерів
«Перлина Fest»: дитячо-юнацькі творчі колективи запрошують до участі у Міжнародному конкурсі-фестива...
На Верецькому перевалі вшанували пам’ять січовиків Карпатської України
Олег Синютка привітав освітян з Днем Львівського національного університету ім. Івана Франка