k2FtbBdWr1

При Львівській обласній бібліотеці для дітей триває програма «1000 реалізованих мрій»

1

На Львівщині триває другий тиждень літньої програми Львівської обласної бібліотеки для дітей «1000 реалізованих мрій». Зокрема цього тижня маленькі відвідувачі дізнаються про те, які звички і вчинки вирізняють людей, котрі досягли життєвих висот, а також про цікаві, незвичні, перспективні професії.

Діти вже взяли участь у літературному сніданку «Діти-винахідники», переглянули пізнавальний 3-D фільм, мультимедійну презентацію «Вирушаємо до Франції».

Серед запланованих заходів – книжковий дитячий садочок «Левеня» (читання книжечки  А. Куркова «Чому їжачка ніхто не гладить», постановка етюд-мініатюри за казкою), творча лабораторія «Магія 3D», презентація історій успіху видатних людей «Мріяти не страшно, або як я став тим, ким я є», «Абетка ремесел»: читання про професії біля фонтану, бібліотечне караоке, «Креативне конструювання», клуб для немовлят «Леопузики»: заняття до Всесвітнього дня батька, «Зелена екскурсія» для маленьких екологів, клуб робототехніки «Роботи & діти», інтерактивна гра – презентація «У світі незвичних професій», бібліотечний кінозал, майстерня ЧЗ: творимо чудеса залюбки та стаємо майстрами і майстринями, гра – естафета «Хто що робить».

Детальніше програму заходів можна переглянути тут.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Вітання голови Львівської ОДА Ірини Сех до Дня державної служби
Ветеран спорту Львівщини Петро Олар – чемпіон Європи з пауерліфтингу
Під час Міжнародного економічного форуму на Львівщині відкриють сонячну електростанцію
На Львівщині утворили нову дитячо-юнацьку спортивну школу
“Культурний фронт є важливим для нашої перемоги”, - Марта Качмар
Передача антиснайперських комплексів в АТО сприяє зменшенню кількості ворожих обстрілів – Президент