k2FtbBdWr1

Прийшли, побачили, залишилися працювати

IMG_20180604_105112

Стало доброю традицією для фахівців Кам’янка-Бузької районної філії Львівського обласного центру зайнятості організовувати для безробітних професіографічні екскурсії на фірми і компанії. Адже таким чином тимчасово непрацюючі краяни можуть ознайомитися із специфікою виробничої діяльності підприємства, оглянути пропоновані місця праці, поспілкуватися з трудовим колективом тощо.

Цього разу жителі району, котрі за сприяння центру зайнятості шукають роботу, відвідали ТзОВ «Блу Мун Клоузінг», що займається пошиттям верхнього жіночого одягу.

Під час візиту делегація безробітних мала змогу поспостерігати за процесом створення швейних виробів: від розкрою тканини – до складування готової продукції, оцінити умови праці, дізнатися про систему нарахування заробітної плати та ін.

Двоє екскурсантів одразу вирішили випробувати свої сили у швейному ремеслі, відповідно їм надали робочі місця. Побачене та почуте закарбується у пам’яті безробітних, тому не виключено, що ще хтось із візитерів, добре обдумавши варіанти працевлаштування, повернеться сюди ще раз з тим, аби оформити з працедавцем офіційні трудові відносини.

 

Вікторія Ніконова,

начальник відділу активної підтримки безробітних

Кам’янка-Бузької районної філії Львівського ОЦЗ


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: