k2FtbBdWr1

Прикарпатський ансамбль пісні і танцю “Верховина” завітав до військовослужбовців з концертною програмою

1

Цими днями Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні і танцю України “Верховина” завітав до військовослужбовців 184 Навчального центру Національної академії сухопутних військ із концертною програмою. Про це повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Христина Береговська.

“Ансамбль “Верховина” виступив із двома концертами, під час яких артисти продемонстрували віртуозну майстерність, яскраві костюми, багатство українських народних пісень з Прикарпаття, запальні танці, різноманітні вокально-хореографічні композиції та інструментальні бойківські народні мелодії”, – розповіла директор департаменту.

Солдати, сержанти та офіцери 184 Навчального центру зазначили, що концерт був надзвичайно цікавим та пізнавальним, адже багато хто з них не цікавився до цього фольклором Прикарпаття.

Також після концерту заступник начальника 184 Навчального центру, підполковник Володимир Безбородов подякував артистам за чудову програму та вручив грамоту та презентаційний фотоальбом навчального центру.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Департамент охорони здоров’я ЛОДА запрошує до співпраці фахівців у галузі медіа та реклами
Олег Синютка запропонував дорожню карту для врегулювання сміттєвої проблеми у Львові
Турецькі компанії мають намір інвестувати у Львівщину
До 1 жовтня триває прийом заявок на здобуття найпрестижнішої творчої відзнаки Львівщини
В райдержадміністрації відбулося чергове засідання районної робочої групи з питань легалізації зароб...
Вітання Президента військовослужбовцям, працівникам та ветеранам Збройних Сил України