k2FtbBdWr1

“Приватні компанії не можуть знищити Львіввугілля” – Олег Синютка на сесії облради

1

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка на сесії обласної ради у вівторок, 12 січня, висловив своє бачення щодо ситуації, яка склалася на шахтах державного підприємства “Львіввугілля”.

“Шахтарів треба підтримати. Ми маємо надіслати відповідне звернення, а держава – виділити кошти не на “проїдання”, а для того, щоб їх інвестувати у вугільну галузь, зокрема на її реструктуризацію та переоснащення виробничих потужностей, – зазначив очільник ЛОДА. – Найбільша проблема на сьогодні – боротьба приватних компаній за знищення державного підприємства “Львіввугілля”. Держава сьогодні не готова закуповувати усю продукцію, яку видобуває вугільна галузь. Тому йде конкуренція щодо доставки вугілля на теплові електростанції. І я переконаний, що проблема виникає через приватні структури, які у той час, коли шахта “Степова” призупинила роботу, використовують цю ситуацію на свою користь”.

За словами Олега Синютки, необхідно вирішити ситуацію, яка склалася на ДП “Львіввугілля”, зберегти єдиний вугільний комплекс та зробити все для того, щоб шахтарі отримали заробітну плату за листопад-грудень.

Зазначимо, що на засіданні другої позачергової сесії Львівської обласної ради депутати ухвалили відповідне звернення до керівництва держави щодо фінансової підтримки вугільної галузі Львівщини.

Зокрема у ньому йдеться про передбачення фінансування державної бюджетної програми “Державна підтримка вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції” та фінансування її у розмірі 1 млрд грн.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На новорічні свята Укрзалізниця призначила додаткові поїзди Дніпропетровськ - Львів та Кривий Ріг - ...
Вирішували питання оповіщення і вручення мобілізаційних повісток військовозобов’язаним громадянам ...
Україна готова виконувати Мінські домовленості у повному обсязі
Пенсійний фонд: вирішено ряд проблемних питань пенсійного забезпечення родин героїв АТО
Українські військовослужбовці представлятимуть Україну на міжнародних спортивних змаганнях
Діє територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)