k2FtbBdWr1

Привітання голови райдержадміністрації з нагоди Дня Конституції України!

unnamed

Шановні мешканці Кам’янеччини! Щиро вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року Верхова Рада України ухвалила Основний Закон – Конституцію України, яка дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.  Конституція  проголосила Україну суверенною, незалежною, демократичною, соціально-правовою державою, заклала основи демократичного ладу, затвердила право українського народу жити у власній соборній країні, визнала людину, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпеку найвищою соціальною цінністю. Конституція стала основою розбудови нашої держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Конституція України визначає, що усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Кожна людина має право на вільний розвиток своєї особистості. Разом з тим, ми повинні пам’ятати, що наші права не мають порушувати права і свободи інших людей, що обов’язок кожного з нас – це належна повага до букви і духу Конституції, відповідальність перед Україною та сучасним і майбутніми поколіннями.

Нехай це свято об’єднає нас усіх у бажанні змінити життя на краще, проявляти відповідальність, самовіддано працювати, самореалізовуватись і цим забезпечити справжній розквіт Кам’янеччини та усієї України.

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень!

З повагою
голова райдержадміністрації                          Христина Замула


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: