k2FtbBdWr1

Привітання голови РДА з Днем Збройних Сил України

12321291_591576677663138_4850430033269913570_n-960x480

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, воїни АТО/ООС, дорогі ветерани!

Сердечно вітаю Вас сміливі, мужні, сильні чоловіки та жінки, наші герої, чиє покликання захищати рідну землю з професійним святом – Днем Збройних Сил України!

У нелегкий час для України, коли ворог ступив на нашу землю, Ви показали відданість, честь і високий професіоналізм!  Наші Збройні Сили – воїни миру, які стали на шляху російських військ та захистили Україну і східний кордон усього європейського континенту.

 

Висловлюю щиру вдячність усім, хто носить горде звання — військовослужбовець Збройних Сил України за щоденне, сумлінне виконання свого військового обов’язку, відвагу, героїзм та самопожертву.

Світла пам’ять героям, які віддали своє життя за Україну. Їх подвиг вічно житиме в наших серцях та слугуватиме взірцем чесного й самовідданого служіння Україні.

Дорогі військовослужбовці Кам’янеччини, наші солдати та офіцери, родини військовослужбовців! Бажаю Вам доброго здоров’я, мирного неба, відваги і мудрості, Господнього благословення всім Вам та Вашим родинам, всьому Українському народові!

Слава Україні!

Героям Слава!

З повагою,

голова райдержадміністрації                                                 Христина Замула


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: