k2FtbBdWr1

Питання безпеки харчових продуктів порушили на зустрічі фермерів та рестораторів

1

У межах роботи Х Міжнародної виставки та форуму «АgroportWestLviv 2019» відбулася національна зустріч локальних фермерів та рестораторів «Гастромандри Львівщиною. Розмови на кухні».

З вітальним словом до  учасників звернулися заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів та голова Держпродспоживслужби України Володимир  Лапа.

Під час зустрічі експерти обговорили актуальні питання системи якості та безпечності харчових продуктів. Зазначили, що процеси виробництва харчових продуктів повинні бути під постійним наглядом і контролем в першу чергу з боку самого підприємства. Для цього на підприємствах і закладах громадського харчування впроваджують систему управління безпекою продуктів харчування, яка розглядає всі аспекти якості та безпеки на всіх етапах виробництва.

НАССР це насамперед запобіжна система, яка передбачає проведення систематичної ідентифікації оцінювання та контролю небезпечних чинників в критичних точках технологічного процесу виробництва. Тому однією з характерних особливостей нової економічної політики в України – це увага, яка скерована на задоволення потреб споживача, що виявляється не тільки в виробництві достатньої кількості якісних харчових продуктів, але й в виробництві безпечних харчових продуктів на рівні світових стандартів.

Перед учасниками форуму про «Харчове законодавство та НАССР для закладів громадського харчування та фермерських господарств» виступили експерти проекту ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів»  під час якої зазначили основні аспекти  на які слід звернути увагу усім, чия робота пов’язана з продуктами харчування.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

З міста Львова вивезли 92% ТПВ з перенакопичених майданчиків
В області розроблять план з протидії загрозам ускладнення дорожнього руху в зимовий період
На Самбірщині відбудеться V військово-патріотична гра «Ігри Нескорених»
«Ви своїм талантом єднаєте суспільство в любові до України», - Олег Синютка зустрівся із співачкою О...
На Львівщині стартує кампанія відпочинку та оздоровлення дітей
Служба експортера пропонує компаніям Львівщини взяти участь у анкеті-опитуванні