k2FtbBdWr1

Питання ефективного використання осушених земель в Західному регіоні об’єднали представників влади та науковців

1

Сьогодні, 17 травня, за ініціативи департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації та Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН, на Львівщині відбувся круглий стіл на тему «Стратегічні напрями ефективного використання осушених земель в Західному регіоні України». Захід об’єднав представників влади та науковців.

Учасники порушили низку важливих питань, серед яких еколого-меліоративний стан та використання осушуваних меліорованих земель, стан осушувальних мереж та ефективність проведення організаційно-господарських заходів, агроекологічний моніторинг та охорона водних ресурсів і меліорованих земель та інші.

«Природою можна керувати, лише підкоряючись їй. Ці слова сказані 350 років тому і належать англійському філософу, надзвичайно актуальні для сьогодення. Основою екологічного підходу до водогосподарських і меліоративних об’єктів є концепція природно-технічної системи, – зазначила заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко, – тому запорукою успіху буде проведення інвентаризації меліоративної системи в області, забезпечення її реконструкції, та об’єднання зусиль держави та науки  у розробці програм, що сприятимуть ефективному використанню меліоративних земель».

Також учасники запропонували створити єдину стратегію відновлення зрошувальних і дренажних систем в області для забезпечення сталого розвитку сільськогосподарського виробництва та сільських територій в цілому.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Ю. Турянський: Спільне святкування Дня Святого Миколая у Луганській області засвідчило про єдність н...
Завалівське коріння Блаженнішого Любомира Гузара презентують на Львівщині
На Львівщині презентують першу в Україні інстаґрам-книгу «#Чуєш, коли приїдеш додому?»
Мешканців Львівщини запрошують долучитися до Йорданських святкувань
Особлива виставка дитячих малюнків «Любіть Україну» експонується в департаменті екології та природни...
Ще одну дорогу на Львівщині відремонтують за кошти інвестиційного проекту