k2FtbBdWr1

Питання організації та проведення медичного огляду кандидатів на контрактну службу в Збройних Силах України

DSC04984

30 січня перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський провів спільну нараду з представниками РВК та ЦРЛ з питання організації та проведення медичного огляду кандидатів на контрактну службу в Збройних Силах України та резервістів, яких планують залучити на навчання.

У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Михайло Мазяр, головний лікар Кам’янка-Бузької ЦРЛ Олександр Ковальчук, заступник головного лікаря Кам’янка-Бузької ЦРЛ з медичного обслуговування населення Олег Волошин, заступник військового комісара  Кам’янка-Бузького РВК – начальник відділення комплектування майор Ганна Петренко, спеціаліст відділу правового забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції Марія Чернецька.

Андрій Вашківський зазначив, що на сьогоднішній день питання набору громадян України на військову службу за контрактом в ЗСУ є надзвичайно важливим і актуальним, оскільки обороноздатність держави, в світлі останніх подій, є пріоритетним напрямком її розбудови. І однією з вимог для проходження військової служби за контрактом є придатність кандидатів до військової служби за станом здоров’я.

Присутні обговорили основні завдання для оперативного проведення медичного огляду кандидатів на військову службу. За результатами наради всім учасникам були підготовлені конкретні доручення.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Юрій Підлісний оглянув стан реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру
На Львівщині оптимізують мережу шкіл
Володимир Кирилич зустрівся з бійцями АТО
ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення посади директора Кам"янка-Бузької централізова...
Дуже хотів би, аби усі фермерські господарства України були такої якості, як ця сімейна ферма, - Тар...
Засідала опікунська рада з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклуван...