k2FtbBdWr1

Питання правових засад оренди земель порушили на круглому столі

1

Cьогодні, 13 червня, в Головному територіальному управлінні юстиції у Львівській області відбувся круглий стіл на тему: “Правові засади укладення, зміни, припинення державної реєстрації договорів оренди земель сільськогосподарського призначення”.

У засіданні взяли  участь т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації Людмила Гончаренко, начальник Управління державної реєстрації Оксана Куманська-Нор, а також  представники органів державної влади, місцевого самоврядування, власники та орендарі земельних ділянок сільськогосподарського призначення.  Круглий стіл виявився продуктивним та інформаційним майданчиком.  Аграрії Львівщини озвучували низку проблематичних питань, на які мали можливість отримати  змістовні консультативні поради для використання в повсякденній роботі.

Обговорили які саме документи підтверджують право власності, куди звертатись для проведення державної реєстрації, як захистити свою власність проти дій рейдерству, а також порядок укладення, розірвання договорів оренди, можливості укладення додаткової угоди з орендарем та органом місцевого самоврядування як управителем спадщини, способи повідомлення про продовження договору оренди та ряд інших вважливих питань у діяльності усіх учасників земельних відносин.

Додатково нагадуємо телефони «гарячої лінії» оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя: 0983226573, 0975497118


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Глава держави: Перші результати детінізації – будівництво доріг по всій Україні
Спільна заява лідерів країн Нормандської четвірки
На Львівщині тривають ремонтні роботи на дорозі Голобутів - Завадів - Нежухів
Президент підписав Закон щодо створення ефективного механізму використання земель сільгосппризначенн...
Виробники Львівщини взяли участь у фестивалі крафтових сирів
У Львові стартував найбільший в Україні фестиваль готельно-ресторанного бізнесу «HoReCaSHOW Lviv»