k2FtbBdWr1

Питання розвитку медичного туризму порушили на міжнародній конференції

IMG_4235_1560431459_613x459.75_3_0

Представники управління туризму та курортів Львівської ОДА взяли участь у Міжнародному конгресі медичного туризму, який днями відбувся в Києві.

Міжнародний конгрес медичного туризму вважається унікальною платформою для обміну досвідом лікування багатьох захворювань між закордонними і українськими медичними центрами та клініками. Саме тут зустрічаються та активно взаємодіють гравці ринку медичного туризму з метою нових можливостей розвитку і просування медичних послуг в Україні та за кордоном.

«На Львівщині активно розвивається медичний туризм. Медичні клініки, оздоровчі центри та санаторно-курортні комплекси області вже сьогодні надають якісні послуги як українським, так і іноземним клієнтам. Поєднання відпочинку та оздоровлення все частіше користується популярністю серед туристів. Ми зацікавлені розширювати свої можливості, нарощувати туристичні потоки та використовувати інновації, вивчаючи світові тенденції у сфері медичного туризму», – зазначила начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталя Табака.

У межах Міжнародного конгресу медичного туризму відбулася конференція «Приватна медицина 2019.  Медичний туризм: сьогодення та перспективи», програма якої передбачала виступи спікерів із закордонних клінік та центрів Латвії, Фінляндії, Казахстану, Польщі та Грузії. Учасники заходу ділилися успішними практичними кейсами та інноваційними напрямами лікувального та оздоровчого туризму свої країн, актуальними медичними послугами для українських пацієнтів, а також ознайомили з бізнес-стратегіями із залучення пацієнтів, розглянули «підводні камені» лікування за кордоном та юридично захищене лікування.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Понад 2,2 мільярда гривень сплатили до бюджету великі платники податків
Відзначення Дня Соборності завершилося урочистою академією в театрі опери та балету
“Ми повинні готувати затребуваних фахівців на ринку праці”, - Олег Синютка
Іще чотирьох дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштували на спільне проживання
На Львівщині з'явився ще один майданчик зі штучним покриттям
Потрібно врахувати права і перевізників, і громадян, які мають право на пільговий проїзд, - Тарас Гр...